RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR,SAĞLIK, HUZUR, KARDEŞLİK VE BARIŞ GETİRMESİNİ DİLERİZ. SIDDIK BASAN MECLİS KURULU BAŞKANI, OSMAN GELİŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri Hakkında

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca TOBB ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenmiş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İle Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” içerisinde yer alan il delegeliği seçimi ile ilgili 6. maddenin 4. bendine göre; delege listesi, seçimin yapılacağı tarih ve yer ile diğer hususların Odamız ilan yerinde askıya çıkarılmıştır. Buna göre; Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçim listesi aşağıda belirtilmiş olup, il delegeliği adaylık başvuru tarihleri 28-29 Haziran -2 Temmuz 2018 arasında Odamıza yapılacaktır. Seçimin yapılacağı tarih ve oy kullanılacak saatler: 5 Temmuz 2018 Perşembe; Saat 09:30-16:30 arası Odamızda yapılacaktır.

Bin aydan daha hayırlı olan #KadirGecesi'nin tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini dileriz.

Bin aydan daha hayırlı olan #KadirGecesi'nin tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini dileriz.

HALK BANKASI HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

Halk Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman ÖZDİL ve Bölge Heyeti Yönetim Kurulu Başkanımız Osman GELİŞ’i ziyaret etti. Yapılan ziyarette yönetim ve meclis üyelerimiz hazır bulundular. Başkan Geliş; Esnaf ve iş camiasının kredi, ipotek ve teminatlarda yaşanan sorunları aktardı. Başkan Geliş; Heyete faraşin balını takdim etti.

BAŞKBAKAN BİNALİ YILDIRIM İLİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası 20 saat · Başbakan Binali YILDIRIM Şırnak İlimizi ziyaret etti. Yapılan ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Osman GELİŞ’te karşılayarak eşlik etti.

BAŞKAN GELİŞ, TOBB YÜKSEK KOORDİNASYON KURULUNA SEÇİLDİ.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 74. Genel kurulunda Yüksek Koordinasyon kuruluna seçilmiş bulunmaktayım. Görevine yeniden seçilen TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU başta olmak üzere, yönetim organlarına seçilenleri tebrik eder, genel kurulumuzun Türk iş dünyasına hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bakan Özhaseki, Şırnak Şehircilik Zirvesi’ne katıldı.

Şırnak’ta devam eden yatırımları denetlemek ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, Şırnak Üniversitemiz tarafından düzenlenen “Şırnak Şehircilik Zirvesi’e Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Geliş’de katıldı.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Geliş’in katılımıyla esnaf ziyaretinde bulundu.

İLİMİZ VALİSİ MEHMET AKTAŞ ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

İlimiz Valisi Sayın Mehmet Aktaş Oda seçimlerimizde güven tazeleyen Yeni Meclis Üyelerimiz, Meclis Kurulu Başkanımız Sıddık Basan ve Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Geliş’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

TOBB Nefes Kredisi 2018

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor. Nefes Kredisinde faizler aylık yüzde0,99, yıllık yüzde 11,88 olarak belirlendi. Kredi vadesi, ilk 6 ay geri ödemesiz,takip eden 12 ay eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay olacak.
 
 

HABERLER

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR,SAĞLIK, HUZUR, KARDEŞLİK VE BARIŞ GETİRMESİNİ DİLERİZ. SIDDIK BASAN MECLİS KURULU BAŞKANI, OSMAN GELİŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR,SAĞLIK, HUZUR, KARDEŞLİK VE BARIŞ GETİRMESİNİ DİLERİZ. SIDDIK BASAN MECLİS KURULU BAŞ...

Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri Hakkında

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca TOBB ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenmiş olan “Sigorta Acenteleri ...

Bin aydan daha hayırlı olan #KadirGecesi'nin tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini dileriz.

Bin aydan daha hayırlı olan #KadirGecesi'nin tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini dileriz....

HALK BANKASI HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

Halk Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman ÖZDİL ve Bölge Heyeti Yönetim Kurulu Başkanımız Osman GELİŞ’i ziyaret etti. Yapılan zi...

VİDEOLAR

  • ŞIRNAK TANITIM FİLMİ (Kürtçe)
  • ŞIRNAK TANITIM FİLMİ (Türkçe)
  • ŞIRNAK TSO BAŞKANI OSMAN GELİŞ ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HAVALİMANI KONUŞMASI
  • Uluslararası Hz.Nuh ve Cudi Dağı Sempozyumu
  • Başbakan Erdoğan. Şırnak'da Havalimanı Açılış Töreni Konuşması.
  • Şırnak Tanıtım Videosu
  • OSMAN GELİŞ ŞIRNAK TSO BŞK. TÜSİAD NTV KONUŞMASI 2
  • Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş İhracat TRT 6
  • Şırnak Ekonomisi KANAL 24 Osman GELİŞ
Tüm Videolar